ما که هستیم

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، یک مرکز دندانپزشکی مدرن با پشتوانه تجربه ۱۰ ساله در حوضه پیشگیری و درمان های دندانپزشکی است و بصورت تخصصی به مدت ۵ سال است که در زمینه دندانپزشکی دیجیتال فعالییت میکند، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه شناخته شده است. ما در کلینیک دندانپزشکی اریل، با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز، به بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری‌های دهان و  دندان  می‌پردازیم. تیم ما از پزشکان و متخصصان مجرب و متبحر تشکیل شده است که در زمینه های تخصصی خود فعال هستند. در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از جمله ایمپلنت دیجیتال و درمان های زیبایی به روش دیجیتال را به بیماران ارائه می‌دهیم. هدف ما درمان بیماران با استفاده از روش‌های مدرن و در کوتاهترین زمان ممکن  است.

  • حداکثر کیفیت
  • مناسب ترین هزینه
  • سریعترین زمان
  • بهترین خدمات
10+ سال تجربه

 

10+

سال تجربه

تجربه ما نتیجه 10 سال اعتماد شماست!

25k

رضایت مشتری

حس شما به زیبایی لبخندتان بزرگترین دستاورد ماست.

20+

پرسنل

با خیالی راحت و اطمینانی کامل به انجام به موقع خدمات

5+

پزشکان مجرب

تخصص شعار ماست!

مهمترین رویکرد ما در برخورد با مراجعین عزیزمان احترام است  و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تجربه درمانی مطلوب و رضایت بخشی را برای آن‌ها فراهم کنیم.

چرا ما؟

با توجه به اهمیت سلامت دهان و دندان‌ها در زندگی روزمره، کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را با بهره گیری از بهترین مواد و با قیمت مناسب به بیماران ارائه دهد.

۹۲

حداثر کیفیت

۹۶

سریعترین زمان

۹۱

پیشرفته ترین تکنولوژی

۹۷

مناسب ترین هزینه

پزشکان باتجربه در هر تخصصی

پزشکان کلینیک اکسترا تقریباً هر تخصص و فوق تخصصی را پوشش می دهند.

ما چیزی را انجام می دهیم که در آن تخصص داریم...