بهترین دندانپزشک زیبایی تهران با دکتر وحید سعیدیان

هنگامی که به دنبال بهترین دندانپزشک زیبایی تهران هستید، به دنبال کسی نیستید که فقط دندان‌های شما را تمیز کند. سلامت دندان شما مهمترین بخش حیاتی سلامت کلی شما است، بنابراین داشتن یک دندانپزشک خوب برای هر بیمار بسیار مهم است.

این در واقع به این معنی است که همیشه کسی وجود دارد که بهترین منافع شما و خانواده‌تان را در ذهن داشته باشد. ما در مجموعه آریل دنتال کلیه خدمات دندان از ایمپلنت، کامپوزین، ایندو تحصصی و لمینیت و کلیه خدمات زیبایی دندان از قبیل روکش‌های زیبایی، اصلاح طرح لبخند، فیسینگ دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندان را به انجام می‌رسانیم.با کلینیک دندانپزشکی اریل دنتال می‌توانید به یک لبخند ایده آل برسید.

انواع خدمات دندان پزشک زیبایی چیست؟

انواع خدمات دندان پزشک زیبایی چیست؟

روکش‌های زیبایی، اصلاح طرح لبخند، فیسینگ دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندان مجموعه خدمات زیبایی می‌باشندکه در ادامه به معرفی مختصر آن پرداخته می‌شود:

• روکش‌های زیبایی
روکش‌های زیبایی دندان برای حفظ ظرافت و زیبایی دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند. فریم‌هایی هستند که بر روی دندان قرار گرفته و در نهایت سبب استحکام و مقاومت دندان می‌شوند.

روکش دندان دارای طیف گسترده‌ای از قبیل لومینیرز، لمینت و لیتیوم هستند. هر کدام از انواع روکش‌های زیبایی از نظر جنس، مقاومت و استحکام متفاوت هستند.

• اصلاح طرح لبخند
اصلاح طرح لبخند شامل مجموعه خدمات دندانپزشکی از بلیچینگ، لمینیت دندان، کامپوزیت ونیر، روکش‌های فول سرامیک می‌باشد. پزشک معالج با توجه به نوع دندان، وضعیت دندان و نوع خرابی آن یکی از روش‌های اصلاح طرح لبخند را انتخاب می‌کند.

بیشتر بدانید : دندانپزشکی دیجیتال

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

– بلیچینگ دندان: نوعی روش سفید کردن دندان و با مواد مخصوصی است که عموما به دو روش پیشنهادی هوم بلیچینگ و آفیس بلیچینگ انجام می‌شود.

– لیمینت دندان: لمینیت دندان پوسته نازک و سفارشی بوده که برای بهبود ظاهر دندان استفاده می‌شود. ونیرها می‌توانند دندان‌های لکه‌دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کرده و از آسیب به آن جلوگیری کنند.

– کامپوزیت ونیر: کامپوزیت ونیر برای پرکردن حفره‌های دندانی و برای ترمیم دندان‌های آسیب دیدخ استفاده می‌شوند.

– روکش‌های فول سرامیک: در صورتی که سطح حفره‌های دندانی بسیار باشد و یا کامپوزیت ونیر مقاومت لازم در برابر مشکل دندان نداشته باشد از روکش‌های فول سرامیک استفاده می‌شود.

– فیسینگ دندان: مجموعه خدمات روکش دندان است.

همه خدمات فوق در مجموعه دندانپزشکی آریل دنتال با کادری مجرب انجام می‌شود. اگر به دنبال انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی تهران هستید بدون شک دکتر اسماعیلی و کلینیک تحت مدیریت ایشان در این زمینه بی‌نظیر است. در ادامه ما دلایل این امر را شرح می‌دهیم.

نحوه انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

نحوه انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

دندانپزشکی زیبایی با توجه به فناوری‌هایی اخیرا توسعه یافته است و طیف گسترده‌ای از خدمات را در بر می‌گیرد.کسانی که به دنبال یک دندانپزشک زیبایی هستند می‌توانند دندانپزشک را از نظر عوامل زیر ارزیابی کنند و بر این اساس انتخاب‌های خود آن را انجام دهند:

• دندانپزشک دوره‌های تخصصی زیبایی را گذرانده باشد.
اول از همه، عنوان پزشک برای شما بسیار مهم باشد تا تجربه او را درک کنید و تخصص او را در این زمینه درک کنید. بنابراین، ما می‌توانیم توصیه کنیم که با دندانپزشکان زیبایی، ترجیحا متخصصین این حوزه مراجعه کنید.

هنگام تلاش برای انتخاب میان بهترین دندانپزشک زیبایی تهران، توصیه می‌کنیم توجه داشته باشید که ایا دندانپزشک کنگره‌ها و نشریات ملی و بین‌المللی را دنبال می‌کند.

به ویژه در مطالعات برای اهداف زیبایی شناسی، استفاده از یک تکنولوژی یا ابزار واحد می‌تواند نتایج را بسیار موفق‌تر کند. بنابراین، توصیه می‌کنیم که در مورد چگونگی موثر بودن پزشک خود در مطالعات ملی و بین‌المللی و فرایندهای دانشگاهی و به طور کلی در مورد رزومه دندانپزشک تحقیق کنید.

بیشتر بدانید : کامپوزیت دندان

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

• بررسی دامنه خدمات ارائه شده توسط دندانپزشک
دامنه خدمات ارائه شده توسط دندانپزشک شما نیز برای شما بسیار مهم است. ما می‌توانیم تصور کنیم که شما قطعا نمی‌خواهید به یک کلینیک اعتماد کنید که روش دیگری را انجام می‌دهد، زیرا تجهیزات یا تکنولوژی لازم برای ارائه خدمات خاص را ندارد.

در این زمینه، توصیه می‌کنیم دندانپزشکانی را انتخاب کنید که به طور فعال خدمات را در مقیاس گسترده‌ای ارائه می‌دهند، از ایمپلنت تا پروتز، از زیبایی شناسی لثه تا زیبایی شناسی لبخند، از پر کردن تا درمان کانال ریشه، از سفید کردن دندان‌ها تا جرمگیری، از روش‌های زیبایی فک به دیگران.

به این ترتیب، نتایجی که به دست می‌اورید و فرایندهای جراحی که ترجیح می‌دهید می‌تواند برای شما بسیار کارامدتر و مفید باشد.

• بررسی نظرات دیگران
یکی از فعالیت هایی که برای شناسایی بهترین دندانپزشک زیبایی تهران می توانید انجام دهید بررسی نظرات دیگران در رابطه با پزشک معالج است.شما می توانید این نظرات را در انجمن ها و یا در سایت هایی که تبلیغات دکتر را انجام می دهند مشاهده کنید.

همانطور که در ابتدای کار به آن پرداختیم ما در مجموعه آریل دنتال کلیه خدمات دنداپزشکی را ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با بررسی سایت دکتر سعیدیان نمونه کار زیبایی دندان را ببینید. برای دریافت مشاوره رایگان دندانپزشکی فقط کافی است با بهترین خدمات زیبایی دندانپزشکی در تهران نیاوران با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید : خدمات اندو تخصصی

هزینه خدمات زیبایی دندان در تهران چقدر است ؟

هزینه خدمات زیبایی دندان در تهران

خدمات زیبایی دندان متنوع بوده و طیف گسترده‌ای از خدمات، از درمان کانال ریشه تا پر کردن، از جراحی فک تا طراحی لبخند، در چارچوب خدمات دندانپزشکی زیبایی به بیماران ارائه می‌شود. بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی در این زمینه ارائه کرد.

همچنین قیمت‌هایی که توسط پزشکان داده می‌شود ممکن است بسته به وضعیت فعلی دندان‌ها و لثه‌ها و روشی که درخواست می‌کنید متفاوت باشد. قیمتی که برای خدمات زیبایی در کلینیک آریل دنتال در نظر گرفته می‌شود با توجه به جنس و کیفیت مواد متفاوت است.

شما می‌توانید برای تعیین مشاوره و ویزیت با بهترین دندانپزشک زیبایی تهران آقای دکتر سعیدیان با شماره‌هایی که در قسمت تماس با ما در همین سایت ارائه شده است تماس بگیرید.

بیشتر بدانید : ایمپلنت دندان

خدمات زیبایی دندان در کلینیک آریل دنتال

خدمات زیبایی دندان در کلینیک آریل دنتال

همانطور که در بخش‌های قبل اشاره شد انتخاب ایده آل بهترین دندانپزشک زیبایی تهران، پزشکانی هستند که به طور فعال خدمات زیبایی را در مقیاس گسترده‌ای ارائه می‌دهند.

ما در کلینیک آریل دنتال کلیه خدمات دندانپزشکی از ایمپلنت تا پروتز، از زیبایی شناسی لثه تا زیبایی شناسی لبخند، از پر کردن تا درمان کانال ریشه، از سفید کردن دندان‌ها تا جرم‌گیری، از روش‌های زیبایی فک را به صورت تخصصی و حرفه‌ای به انجام می‌رسانیم.

به این ترتیب، نتایجی که به دست می‌اورید و فرایندهای جراحی که ترجیح می‌دهید می‌تواند برای شما بسیار کارامدتر و مفید باشد. ما متخصص مراقبت از دندان‌های شما هستیم و این کار را به بهترین روش به انجام می‌رسانیم.

در پایان برای تعیین وقت مشاوره از بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران از طریق فرم سایت و یا از طریق راه‌های ارتباطی که در قسمت تماس با ما ارائه شده است با مجموعه آریل دنتال ارتباط برقرار کنید.

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل:

یک مرکز دندانپزشکی مدرن با پشتوانه تجربه ۱۰ ساله در حوضه پیشگیری و درمان های دندانپزشکی است و بصورت تخصصی به مدت ۵ سال است که در زمینه دندانپزشکی دیجیتال فعالییت میکند، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه شناخته شده است.

ما در کلینیک دندانپزشکی اریل، با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز، به بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری‌های دهان و  دندان  می‌پردازیم.

تیم ما از پزشکان و متخصصان مجرب و متبحر تشکیل شده است که در زمینه های تخصصی خود فعال هستند. در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از جمله ایمپلنت دیجیتال و درمان های زیبایی به روش دیجیتال را به بیماران ارائه می‌دهیم. هدف ما درمان بیماران با استفاده از روش‌های مدرن و در کوتاهترین زمان ممکن  است

آدرس :
• آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از سه راه یاسر، پلاک 284، طبقه همکف، ساختمان فروردین، واحد 3

• اینستاگرام: ariel.dentistry

شماره تماس :
021-2277007 | 021-22707090 –  09373037090

ایمیل :
infodrsaeedian@gmail.com

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *