بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی دکتر سعیدیان

همه انسان‌ها با خنده زیباتر دیده می‌شوند. زمانی لبخند زدن و خندیدن زیبا خواهد بود که فرد دندانی سالم داشته باشد. برخی از افراد به دلیل نقصی که در دندان‌های خود دارند ترجیح می‌دهند طوری لبخند بزنند که دندان‌های آن‌ها پیدا نباشد یا اینکه کلا از خندیدن صرف نظر می‌کنند که همین امر منجر به کاهش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود.

طرح لبخند به زیبایی و جذابیت دندان‌ها و در نهایت چهره می‌افزاید. اگر دنبال بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند هستید به شما تبریک می‌گوییم که به زیبایی و سلامت دندان‌های خود اهمیت می‌دهید.

طرح لبخند

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

اگر شکل، اندازه و رنگ دندان‌ها مناسب باشد لبخند فرد زیبا خواهد بود. زیبایی لبخند علاوه بر ارزیابی ساختار دهان به شاخصه‌های دیگری همچون تقارن و تناسب وابسته است.

یافتن بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند موثرترین گامی است که می‌توان برای افزایش جذابیت ظاهری برداشت. دندانپزشکان در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال آریل وضعیت دندان‌های متقاضی زیبایی را بررسی کرده که در آن نه تنها دندان‌ها بلکه لثه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

اصلاح طرح لبخند در ابتدا برای بازیگران و سلبریتی ها اجرا می‌شد اما بعدها به شدت مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفت به همین دلیل امروزه بیشتر مردم عادی نیز خواهان داشتن لبخندی زیبا هستند که از دندانپزشک کمک می‌گیرند تا خاص به نظر رسند.

لبخند باید طوری باشد که چهره را دلنشین کرده و به جذابیت فرد بیفزاید. در طرح لبخند هدف از بین بردن فاصله دندان‌ها، منظم کردن دندان نامرتب، ترمیم دندان شکسته، برطرف کردن بی دندانی، بهبود رنگ دندان، اصلاح دندان‌های کوتاه و بلند و … است.

بیشتر بدانید : خدمات اندو تخصصی

روش‌های اصلاح طرح لبخند

روش‌های اصلاح طرح لبخند

روش‌های مختلفی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد که با توجه به نقص و آسیب‌های به وجود آمده در بخش دهان و دندان یک یا چند نوع مناسب آن انجام می‌شود، از جمله:
• لمینت
• ایمپلنت
• کامپوزیت
• لیفت لثه
• ارتودنسی
• بلیچینگ
• روکش دندان
• جراحی فک
• …

مشکلاتی که در دهان و دندان به وجود می‌آید ممکن است به دلیل بیماری، ضربه و … بوده یا اینکه از همان ابتدا به صورت مادرزادی وجود داشته‌اند.

هر یک از روش‌هایی که برای اصلاح لبخند انجام می‌شوند می‌توانند نسبت لثه را تنظیم کرده و باعث درمان پوسیدگی، عفونت‌ها و سایر بیماری‌های دهان و دندان شوند که همگی بر زیبا و جوان‌تر نشان دادن چهره نیز تاثیر می‌گذارند. یافتن بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند با اطلاع از میزان تجربه، مهارت و تخصص امکان پذیر است.

بیشتر بدانید : کامپوزیت دندان

مراحل طراحی لبخند

برای اصلاح طرح لبخند ابتدا دندانپزشک به معاینه دهان و دندان می‌پردازد تا مشکلات و نواقص احتمالی را دریابد که ممکن است درخواست عکس برداری از دندان‌ها را داشته باشد. اگر بیماری در لثه‌ها وجود داشته باشد می‌بایست ابتدا آن را درمان کرده سپس مشکلات دندان‌ به کمک روش‌های مختلف برطرف شود.

مرتب کردن چینش و فرم دندان‌ها و همچنین اصلاح رنگ آن‌ها نیز اقدامات دیگری هستند که انجام می‌شود. بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند ابتدا مسائل و مشکلات را به اطلاع زیباجو رسانده سپس اقدامات درمانی و زیبایی را آغاز می‌کند.

رضایتمندی بیماران مهم‌ترین فاکتوری است که نمی‌توان از آن گذشت که این اصل مهم در کلینیک دندانپزشکی آریل همیشه در اولویت قرار دارد.

تجربه بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

تجربه بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

تجربه مهم‌ترین امر در یادگیری است. دندانپزشکانی که با بیماران مختلف سر و کار داشته‌اند به دلیل اینکه در شرایط متعددی قرار گرفته‌اند، با چالش‌های متفاوتی دست و پنجه نرم کرده و از روش‌های گوناگون استفاده کرده‌اند در نتیجه با تکیه بر تجارب اندوخته شده می‌توانند بهترین تصمیم را اخذ نمایند.

در کلینیک دندانپزشکی آریل به دلیل اینکه دندانپزشکان مجموعه چندین سال سوابق کاری دارند و با بیماران متعددی برخورد داشته‌اند تجربه‌های ارزشمندی را کسب نموده‌اند در نتیجه هر نوع بیماری را به سادگی و دقیق تشخیص داده و درمان مناسبی را برای آن برنامه ریزی و آغاز خواهند کرد تا ظاهر دندان‌ها اصلاح شده و زیباجو لبخندی زیبا داشته باشد.

بیشتر بدانید : ایمپلنت دندان

مهارت بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

هنگامیکه بتوان مشکلات دهان و دندان را با صرف حداقل زمان و انرژی به نحو مطلوب حل کرد به معنای این است که توانایی لازم کسب شده و دندانپزشک در آن مهارت پیدا کرده است.

مهارت یا توانمندی مجموعه‌ای از دانش و صلاحیت‌ها را در برمی‌گیرد که دندانپزشک قادر خواهد بود لبخندی زیبا را با حداقل عوارض و به بهترین حالت به وجود آورد.

دندانپزشکان مجموعه آریل ضمن بهره‌مندی از مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ابزار با استفاده از مهارت، توان و دانش تخصصی به بیماران در زمینه تشخیص، درمان و مراقبت‌های دهان و دندان کمک می‌کنند تا طرح اصلاح لبخند اجرا شود.

تخصص بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

تخصص بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

مشکلات و بیماری‌های دهان و دندان به قدری گسترده و متنوع هستند که نیاز به تشخیص دقیق برای درمان دارند. با شناخت بیماری و مشکلات هر یک از آن‌ها به دندانپزشک متخصص آن رشته ارجاع داده خواهد شد.

تخصص بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند بسیار مهم است که می‌تواند فرد را در رسیدن به زیبایی و سلامت بیشتر یاری کنند. چند مورد از تخصص‌های دندانپزشکی عبارتند از:

• آسیب شناسی دهان، فک و صورت (پاتولوژی دهان و دندان)
• پروتزهای دندانی و ایمپلنت (پروستودانتیست)
• جراحی لثه و ایمپلنت (پریودانتیست)
• دندانپزشکی کودکان (پدودنتیست)
• رادیولوژی دهان فک و صورت
• دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
• بیماری‌های دهان و تشخیص
• جراحی صورت و دهان و فک
• درمان ریشه (اندودانتیست)
• ارتودنسی (ارتودنتیست)

گاه نیاز است به طور همزمان یا زنجیره‌ای به متخصصین مختلف مراجعه کرد که خوشبختانه در کلینیک دندانپزشکی آریل می‌توان از کلیه خدمات بهره‌مند شد که این امر منجر به رضایتمندی بیماران می‌شود.

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

بیشتر بدانید : دندانپزشکی دیجیتال

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل:

یک مرکز دندانپزشکی مدرن با پشتوانه تجربه ۱۰ ساله در حوضه پیشگیری و درمان های دندانپزشکی است و بصورت تخصصی به مدت ۵ سال است که در زمینه دندانپزشکی دیجیتال فعالییت میکند، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه شناخته شده است.

ما در کلینیک دندانپزشکی اریل، با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز، به بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری‌های دهان و  دندان  می‌پردازیم.

تیم ما از پزشکان و متخصصان مجرب و متبحر تشکیل شده است که در زمینه های تخصصی خود فعال هستند. در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از جمله ایمپلنت دیجیتال و درمان های زیبایی به روش دیجیتال را به بیماران ارائه می‌دهیم. هدف ما درمان بیماران با استفاده از روش‌های مدرن و در کوتاهترین زمان ممکن  است

آدرس :
• آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از سه راه یاسر، پلاک 284، طبقه همکف، ساختمان فروردین، واحد 3

• اینستاگرام: ariel.dentistry

شماره تماس :
021-2277007 | 021-22707090 –  09373037090

ایمیل :
infodrsaeedian@gmail.com

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *