بهترین مرکز ایمپلنت تهران کلینیک دکتر سعیدیان

ایمپلنت کردن پروسه‌ای برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است که با جراحی، پروتز در میان استخوان فک و در بافت لثه قرار می‌گیرد. کاشت ایمپلنت نیاز به دقت و ظرافت دارد از این رو می‌بایست نزد بهترین دندانپزشکان انجام شود.

یافتن کلینیک دندانپزشکی معتبر و مجهز ضامن حفظ سلامتی و جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان است. آریل بهترین مرکز ایمپلنت تهران واقع در نیاوران است که همواره رضایت بیماران و متقاضیان زیبایی را جلب نموده است.

ایمپلنت چیست؟

قبل از اینکه به معرفی بهترین کلینیک ایمپلنت تهران بپردازیم، مفهوم ایمپلنت به اختصار توضیح داده خواهد شد. ایمپلنت ساختاری کاملا شبیه به دندان عادی فرد دارد که به جای ریشه دارای پایه فلزی بوده و روی آن روکشی مشابه تاج دندان قرار گرفته است. ایمپلنت به صورت همیشگی روی آرواره قرار می‌گیرند که به دلیل ماندگاری بالا و شباهت به دندان‌های اصلی بسیار محبوب و رایج شده‌ است.

انجام ایمپلنت دندان برای کسانی که دندان خود را از دست داده‌اند امری ضروری است زیرا از به وجود آمدن مشکلات ناشی از نداشتن دندان و عوارض بعدی جلوگیری می‌کند.

آریل، بهترین مرکز ایمپلنت تهران با داشتن متخصصین درجه یک کلیه خدمات ایمپلنت را از صفر تا صد با دقت و کیفیت بی‌نظیر انجام می‌دهد.

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

کلینیک‌های متعدد دندانپزشکی وجود دارند که انواع خدمات درمانی و زیبایی را ارائه می‌دهند. دندان‌ها عضو حساسی هستند که فقط باید به فرد متخصص و وارد سپرده شوند تا سلامتی آن‌ها حفظ شده و آسیبی به آن‌ها نرسد.

کاشت ایمپلنت فرایندی زمان‌بر و بسیار پر جزئیات است که شرط اول برای موفقیت آمیز بودن آن پیدا کردن یک کلینیک دندانپزشکی معتبر است. میان انواع کلینیک‌ها نام آریل همواره به گوش رسیده است.

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال آریل واقع در نیاوران در یک محیط کاملا مجهز شرایطی را فراهم کرده است تا بیماران بتوانند دندان‌های از دست رفته خود را به روش ایمپلنت بازیابند.

استفاده از فناوری دیجیتال، دستگاه‌های مدرن، مواد مرغوب، برندهای مطرح و … از ویژگی‌های کلینیک دندانپزشکی آریل است که آن را از سایر کلینیک‌ها متمایز می‌کند.

بیشتر بدانید : خدمات اندو تخصصی

بهترین دندانپزشک ایمپلنت تهران

ایمپلنت به کمک جراحی درون استخوان فک قرار می‌گیرد بنابراین باید بهترین دکتر ایمپلنت تهران بر آن نظارت کرده و عمل را با دقت و حوصله انجام دهد.

متخصص ایمپلنت پزشکی است که تخصص کاشت دندان و جراحی فک را اخذ نموده و اکنون توانایی عمل کردن فک و جایگزاری ایمپلنت را دارد. بهترین دندانپزشک ایمپلنت تهران را در آریل بیابید.

کلینیک دندانپزشکی آریل علاوه بر دارا بودن بهترین امکانات از مهارت دندانپزشکان حرفه‌ای بهره‌مند است. متخصص ایمپلنت آریل در اجرای ایمپلنت نقش اساسی را داشته و با بررسی کامل وضعیت دهان و دندان‌های فرد، تشخیص می‌دهد که آیا بیمار واجد شرایط برای انجام ایمپلنت دندانی است یا خیر تا بتواند برای ادامه درمان تصمیم بگیرد. اگر بیمار برای کاشت ایمپلنت به جراحی پیوند استخوان نیاز داشته باشد ابتدا باید عمل شود که این امر بر عهده جراح است.

بهترین دکتر ایمپلنت تهران ضمن استفاده از تجارب و مهارت‌ها، دانش خود را به روز نگه می‌دارد تا در حین عمل شرایطی را فراهم ‌آورد که بیمار آرامش داشته و بتواند به دور از استرس با متخصص همکاری کند. از سویی دیگر متخصص مراقبت‌های ویژه قبل و بعد را به بیمار یادآور می‌شود تا لثه و استخوان فک به راحتی پذیرای ایمپلنت شوند.

بیشتر بدانید : کامپوزیت دندان

راهنمایی برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت

راهنمایی برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت

انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران نیازمند توجه به چند نکته است تا بتوان از میان آن‌ها، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرد.

نکات مهم برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت عبارتند از:

• حضور متخصص ماهر در مرکز ایمپلنت دندان: حضور بهترین دندانپزشک ایمپلنت تهران باعث می‌شود بیمار به وی اعتماد کرده و نهایت همکاری را داشته باشد.

• انجام انواع ایمپلنت: ایمپلنت دندان به دو شکل سنتی و فوری انجام می‌شود. بهترین مرکز ایمپلنت تهران باید قادر به انجام هر دو روش بوده تا بیمار بتواند از نوع مناسب آن بهره‌مند شود.

• استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته: فناوری‌های پیشرفته باعث می‌شوند اطلاعات دقیقی به دست آمده و نتایج ایمپلنت کاملا حرفه‌ای و ایده‌آل باشند.

• استفاده از لیزر دندانپزشکی: استفاده از لیزر دندانپزشکی باعث کمتر شدن درد و خونریزی می‌شود و دروه نقاهت را کوتاه‌تر می‌کند.

• استفاده از برندهای معتبر ایمپلنت: ایمپلنت قرار است برای طولانی مدت در دهان باقی مانده و جای دندان از دست رفته را بگیرد بنابراین باید از بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای ایمپلنت استفاده کرد.

• احترام به بیماران: احترام به بیماران و حفظ حقوق آن‌ها از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت است که در آن پرسنل و متخصصین رفتار صحیح و محترمانه‌ای با بیمار دارند.

• داشتن محیط تمیز: محیط تمیز، استریل و آرام باعث می‌شود بیماری عفونی از افراد به یکدیگر منتقل نشده و درمان و جراحی در محیط کاملا بهداشتی انجام شود.

بیشتر بدانید : ایمپلنت دندان

در شهر بزرگ تهران دندانپزشکی‌های متعددی وجود دارند که هر کدام خدمات متعددی را ارائه می‌دهند اما مجهزترین و شناخته شده‌ترین آن‌ها، مرکز دندانپزشکی آریل است که تاکنون کلیه مراجعه کنندگان از آن راضی بوده و توسط مردم به عنوان بهترین مرکز ایمپلنت تهران انتخاب شده است.

نوبت گیری از بهترین دکتر ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران، آریل نام دارد. آریل مجموعه‌ای کامل از کلیه خدمات شامل رادیولوژی و عکس‌برداری، درمان‌های اطفال، درمان‌های پروتز، درمان ریشه، خدمات زیبایی (لمینیت و ونیر)، جراحی، ایمپلنت، ارتودنسی و … را ارائه می‌دهد.

در مجموعه آریل توسط اسکنر داخل دهانی، اطلاعات دندان به دست آمده و تصاویر سه بعدی در اختیار دندانپزشک قرار می‌گیرد تا تشخیص دقیق داشته و بهترین درمان را انتخاب کند.

ایمپلنت فرایندی حساس بوده که کاشت آن در کلینیک دندانپزشکی آریل به طور فوق‌العاده شگفت انگیز با نهایت دقت و حوصله انجام شده تا بیمار بدون درد و استرس صاحب دندانی زیبا و مجهز شود.

بیشتر بدانید : دندانپزشکی دیجیتال

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل:

یک مرکز دندانپزشکی مدرن با پشتوانه تجربه ۱۰ ساله در حوضه پیشگیری و درمان های دندانپزشکی است و بصورت تخصصی به مدت ۵ سال است که در زمینه دندانپزشکی دیجیتال فعالییت میکند، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه شناخته شده است.

ما در کلینیک دندانپزشکی اریل، با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز، به بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری‌های دهان و  دندان  می‌پردازیم.

تیم ما از پزشکان و متخصصان مجرب و متبحر تشکیل شده است که در زمینه های تخصصی خود فعال هستند. در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از جمله ایمپلنت دیجیتال و درمان های زیبایی به روش دیجیتال را به بیماران ارائه می‌دهیم. هدف ما درمان بیماران با استفاده از روش‌های مدرن و در کوتاهترین زمان ممکن  است

آدرس :
• آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از سه راه یاسر، پلاک 284، طبقه همکف، ساختمان فروردین، واحد 3

• اینستاگرام: ariel.dentistry

شماره تماس :
021-2277007 | 021-22707090 –  09373037090

ایمیل :
infodrsaeedian@gmail.com

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *